- Berichten
- 272
Leo zei:ander vraagje: volgens mij heb jij je nog niet voorgesteld hier, is misschien wel zo leuk, dan weten we een klein beetje wie je bent![]()
In de veronderstelling dat ik het al gedaan had, mijn excuses ....
Ik ben Marco, 42jr en getrouwd + kinders ( 11 & 5 )
Van huis uit was mijn moeder altijd in de keuken bezig, ze had een voorliefde om alles te proberen, en klaar te maken.
Dus tussen de 'vaste' traditionele dagen van bal gehakt, en karbonade met sperziebonen stond er elke week wel een keer ??n of ander niet uit te spreken gerecht op tafel.
( in de jaren '80, dus ver voor de shoarma en tapa's )
Hierdoor was ik zelf ook al vroeg ge?nteresseerd in eten en wat erbij hoort.
Vooropleinding + carriere in de horeca tot 10 jaar geleden waren dan ook 'vanzelfsprekend'
Nu een luie 'V 'drager in een alarmcentrale

Koken is voor mij een manier om tot rust te komen ( druk kind, vroeger - nu heet dat anders )
Ik probeer vanalles, allerlei technieken die uiteindelijk lukken, of niet ....
In het bezit van een betonnen plantenbakbarbeque, leuk in de tuin, maar niet effectief voor de good stuff, dus aan het sparen gegaan voor een mooie BBQ, die er binnenkort dan ECHT komt.
Vorig jaar een smoker gekocht, barbecook, welke me bevalt, maar weer n?t niet de juiste keus is ( prijs kwaliteit is goed, zolang je niet WSM kwaliteit verwacht voor die prijs )