Beef en Steak

Voorstellen

zoetvalk

Tondelzoeker
Berichten
1
Hallo, ik ben Frank en na 35 jaar op de Weber te hebben gebarbecued, ben ik nu in blijde afwachting van mijn (vandaag bestelde) Bastard VX Large. Dat zal wel een hele nieuwe ervaring oplevering en wie weet kan dit forum mij daarbij helpen. Alvast dank voor de toekomstige helpende handen.
 
Frank welkom bij de club en veel plezier met je nieuwe barbecue.
 
Welkom Frank!

Mooie bbq heb je uitgekozen.
De bbq op de juiste wijze inbranden, dit is te terug te lezen op de website van het merk dat je gekocht hebt in jou geval bastard terug te vinden.

Een kamado is een prachtige type bbq, heel stabiel en reageert daarom trager dan wat je gewend bent van je weber die warmt in zijn geheel sneller op en koelt sneller af.
 
gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst! laat je de weber er naast staan? het zal je verbazen hoe nuttig die nog kan / zal zijn!!
 
Welkom en veel plezier met het vies maken van je maagdelijk witte Bastard als deze geleverd is
 
Hoi Frank,
welkom bij het Genootschap
 
Welkom Frank
 
Welkom en veel plezier met je nieuwe BBQ!
 
Terug
Bovenaan Onderaan