Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
350 euro is wel heel goedkoop.
Denk an sich dat de kwaliteit niet iets is om zorgen om te maken. Het zijn gewoon gebakken klei bbq’s met een emaille laagje. Ik kan me vergissen maar dit wordt al duizenden jaren gedaan en is niet de meest hoogstaande technologie. Ze kunnen met name op de QC besparen en wanddikte, maar daar zal het geld niet in zitten.
waar je wel rekening mee moet houden is de garantie en opties.
Wie levert de kamado? Een of andere nieuwe onbekende webshop of een gerenommeerde winkel? Dat kan belangrijk zijn met de garantie, als de webshop er mee ophoudt en jij garantie claim wil doen moet je naar de producent (importeur zal ook wel de webshop zijn).
Dan is het 2e ding de opties. Je hebt het over een 19inch kamado. Dit is waarschijnlijk de diameter van de kamado en niet het grilloppervlak. Allebei zijn afwijkende maten (18 inch grilloppervlak is “standaard”). Dus opties zijn lastiger te krijgen. Vaak worden ze zonder platesetter geleverd dus daar moet je dan iets op bedenken.
Ik verwacht overigens dat het de kamado diameter is waardoor je 43 cm grilloppervlak hebt. Als je grote stukken wilt klaarmaken (brisket bijvoorbeeld) dan is het aan de krappe kant. Je moet zo zien, het zit tussen de kleine en standaard in.
Heb dit artikel inderdaad gelezenIk kwam dit artikel net nog tegen. Misschien heeft het nog invloed op de keuze
Alle meningen zijn meegenomen450€ is natuurlijk heel aantrekkelijk.
Maar je geeft aan dat "als het je bevalt je naar een Bastard" verwacht te gaan.
Mijn advies? Sla dit over want je bent al een eind op weg naar een Urban Bastard met 450€
Ook verwacht ik niet dat je veel terug krijgt voor deze no-name als je deze wil verkopen..
Zelf ben ik door best wat BBQs heen gegaan vanwege de prijs van een gerenommeerd merk en heb daar nu spijt van. Zonde van het geld want deze eitjes zijn gewoon fantastisch.
My two cents
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Blijft een lastige afweging en ik kan niet in je portemonnee kijken..Alle meningen zijn meegenomen
Maar voorlopig is het maximale budget echt 450 met de accocoires en de urban basterd kom ik nu alleen tegen voor 999?
Of ik moet de compact versie kiezen dat vind ik dan weer jammer
Maar als de urban veel Beter is dan de no name kies ik voor deze zomer een klein ei om al wat te expirimenteren
Alvast bedankt weer
Verstuurd vanaf mijn POT-LX1 met Tapatalk
De keuze blijft lastigBlijft een lastige afweging en ik kan niet in je portemonnee kijken..
Wellicht helpt dit je enigszins:
Welke Kamado barbecue kan ik het beste kopen? - Cookers & Grills
www.cookersandgrills.nl
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Een kamado lijkt me een stuk makkelijker en aangezien ik meestal voor maar met 2 /4 personen iets klaar maak hoeft hij niet heel groot te zijn.Als je toch weet dat het een tijdelijke oplossing is waarom dan niet een weber 57?
Is geen kamado maar hier kan je prima mee vooruit totdat je genoeg hebt gespaard voor wat je echt wil. Die no name is aan de kleine kant (minder stabiel, minder grote stukken etc..)
Beetje goed zoeken op marktplaats en je hebt er al 1 voor 50 euro. Dan koop je daarna in een keer de kamado die je wil
Hele kip kan je ook vlinderen en da's minstens zo lekker.. dus zal vast passen..Weet er toevallig iemand of er dan een hele kip op de grill guru compact past op een beer can
Dan denk ik dat ik voor die oplossing ga en een weber erbij koop
Verstuurd vanaf mijn POT-LX1 met Tapatalk