- Berichten
- 12.056

Hier het recept voor Grilled Lemonade, een drankje dat je op de barbecue kunt bereiden. Voor een Hard Lemonade kun je wodka, gin, bourbon etc. toevoegen.
Ingredi?nten:
12 grote citroenen
1/2 cup suiker + extra om de citroenen in te dopen
1/2 cup honing
1/2 cup water
2 takjes rozemarijn
Optioneel: wodka, gin, bourbon etc.
Bereiding:
Maak je barbecue klaar voor direct grillen.
Snij de citroenen door en doop het snijvlak in suiker.

Doe in een foliebakje het water, de suiker, honing en de takjes rozemarijn.

Plaats de foliebak op de barbecue en roer hier zo nu en dan in, als de suiker is opgelost is de suikersiroop klaar.

Gril de citroenen totdat het oppervlak mooi gekarameliseerd is en de citroenen gaar, dit duurt zo?n 8 tot 10 minuten.

Pers de citroenen uit en zeef het sap.
Meng het sap met een deel van de suikersiroop en water, gewoon naar smaak, je maakt meer siroop dan je nodig hebt, dus kijk uit dat je het niet te zoet maakt. Hou het ook wat sterker want je serveert het met ijs.
Vul een glas met ijsklontjes en schenk hier de grilled lemonade over. Voor Hard Lemonade voeg je, je vergif naar keuze toe.