Beef en Steak

Garnalen Tapa

  • Onderwerp starter Onderwerp starter GrillMeesters
  • Startdatum Startdatum
G

GrillMeesters

Gast
IMG_4908-300x200.jpg

Simpel en lekker is in het kort wat je van deze tapa kunt zeggen. Als hapje bij de borrel, voorgerecht of tijdens een feest. Deze tapa is altijd een succes. De simpele bereiding vergt weinig tijd en kan perfect van te voren worden voorbereid.

Bereidingstijd: < 10 minuten, excl. marineren
Menugang: Tapa, voorgerecht
Bereidingswijze: Directe grillmethode
Aantal personen: aantal garnalen per persoon

Grote garnalen, rauw, ongepeld
Olijfolie
Sojasaus
Rode peper pasta
Knoflook
Citroen of limoensap
Peper

Ontdooi de garnalen half, ze moeten nog een beetje bevroren zijn en pel ze vervolgens. Maak van de overige ingredi?nten een marinade die qua sterkte lekker is en voldoende is om alle garnalen mee in te smeren. Marineer de garnalen minstens 1 uur en rijg ze daarna aan een spies of sat?stokje. Grill de garnalen op heet vuur tot ze mooi roze zijn. Dien de garnalen eventueel op met chilisaus.

http://www.grillmeesters.nl/garnalen-tapa/
 
Lekker! Maar vraagje, waarom moeten ze half bevroren zijn?!?
 
Volgens mij omdat ze dan makkelijker te pellen zijn ?
Lekker receptje trouwens !
 
Ik heb daar een tooltje voor en ook met ontdooide garnalen heb ik geen problemen eigenlijk.
 
Wat is dat voor tooltje?
 
Dat ziet er makkelijk uit!
Veel plezier in Rome. 
 
idd pelt het beter maar ontdooien mag natuurlijk ook. Loop je wel de kans op meer garnalen afval te maken en dat is zonde van de garnaal  ;)
 
Gaan we maken zaterdag! Op de short to-do ermee!
 
Terug
Bovenaan Onderaan