Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik heb een simpele tang die je krom knijpt, 3x niks maar goed ben geen weggooier.
En deze van weber; https://weberstore.nl/product/barbecuetang/
die is prima, stijf en stevig.
Als je heb mij vraagt zou ik bij eik niet te moeilijk doen, je zet m na gebruik weer binnen? En een bbq mag/moet vies worden.
Desnoods een klein laagje lak of beits.
Leuk tafeltje btw. WGA is op vakantie altijd te laag haha. Is het tafeltje een beetje stabiel met het hogere zwaartepunt?
Tipje, neem prolock variant van een ander merk. Heb ik geplaatst 2 weken terug. Prolock had jaren lang het patent erop en deze is vorig jaar vrijgekomen. Alternatief wat ik heb is dikker én uv bestendig aan beide zijden wat prolock niet biedt. En goedkoper.
Heb 8 meter vuren palen afgewisseld...
Herkenbaar, hier zakt het ook als een malle en m'n oude beschoeiing was op.
Hoe diep is het water langs je beschoeiing en hoe hoog er boven wil je er uit komen?
Dat klinkt als geen geld.
Wat bedoel je met prijzige damwanden? Of zijwanden?
Ik ben zelf nu een week of 5 echt veel uren bezig in m'n tuin; nieuwe beschoeiing (langs vaarwater), 20 kuub ophogen, schuttingpoort verplaatsen, schutting vervangen voor heg en als laatste stap binnenkort een...
Lijkt me mogelijk, neemt warmte op maar geen vlammen. Gewoon proberen. Scheiding natuurlijk wel parallel laten lopen aan de as van de rotiserie maar dat was je vast wel van plan.
Grizzly grills elite large. Nu 3 jaar in bezit en elke week in gebruik. Geen centje pijn. Weet niet of het mag maar bij Harlem bbq regelmatig goede deals voor grizzly en bastard.
En altijd large. Succes!
Ik doe het iets lomper; schraap het overtollige vet eraf met een plamuurmes. Daarna ff schoonmaken met een beetje sop en een doek. De restjes branden wel weer weg.
Hoe meet je de temperatuur? Misschien is het een idee om een bleutooth thermometer te gebruiken en dan via telefoon iets regelmatiger te kijken wat de temp doet.
Als je de temp dan ziet opkruipen kan je eerder ingrijpen.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.