Beef en Steak

Regenachtige Pinksteren?BBQ-en!!

  • Onderwerp starter Onderwerp starter MidVe
  • Startdatum Startdatum
 
 

MidVe

Pitmaster
Berichten
560
Tja, wat moet je op zo’n extra vrije dag wanneer de hemelsluizen zich om het half uur openen? Lekker onder de overkapping de Bastard aanzetten natuurlijk… een paar vrienden uitgenodigd en gaan!

IMG_4210.jpeg

Allereerst een ribbetje, gisteren gerubt, rustig een paar uurtjes roken met wat kersenhout. De aardappeltjes pakken gelijk wat rook mee, dat wordt straks een aardappelsalade.

IMG_4211.jpeg

Spareribs ingepakt met boter, suiker, ketjap en sinaasappelsap, en vervolgens de kamado flink opgestookt en even anders ingericht om een diamanthaasje af te grillen.
IMG_4212.jpeg


Ribbels afgelakt met een mengsel van sambal Badjak, ketjap, bbq-saus en sinaasappelmarmelade, diamanthaas met kruidenboter, aardappelsalade en zelf gebakken broodjes erbij…. Prima Pinkesterdagje..

IMG_4213.jpeg


IMG_4214.jpeg
 
En zo werd het toch een mooie Pinksterdag
 
Terug
Bovenaan Onderaan