Beef en Steak

Picana hamburgers voor de close up foto wedstrijd!!

 

Robster

Sprokkelaar
Berichten
29
Vandaag was het weer tijd voor onze hamburgers 🍔 van de bbq, ik weet t het is simpel maar wel lekker.

Het vlees waren de Picana hamburgers van bb Quality verder dik gesneden bacon van de slager, jonge kaas 🧀 van de kaasboer en bolletjes van de warme bakker, verder nog sla tomaat en flink door gebakken ui!

De kamado flink hoog opstoken en direct grillen.

Het vuur 🔥 in de Kamado,
IMG_2934.jpeg


De Picana’s,
IMG_2939.jpeg


De dik gesneden bacon 🥓 erbij,
IMG_2941.jpeg


Kaas op de hamburgers laten smelten,
IMG_2942.jpeg


De opgemaakte Picana hamburgers,
IMG_2945.jpeg


De close up,
IMG_2947.jpeg


Eind oordeel, perfect gelukt mooi gaar en het blijft heerlijk met al die goede ingrediënten, straks nog 1tje maar dan weer angus dry aged, dat is onze favoriet en die staat al op dit forum.

🔥😎
 
Mental note to self: Al’s je bacon maakt, ook dikke plakken snijden voor op de burgers.

Dank voor deze tip.
 
😜😜 lekkere burgers
 
Vandaag nog een Angus dry aged (bb quality) hamburger 🍔 gemaakt, was eigenlijk voor gisteren maar toen zaten we al vol!😂

Ik kan de dry aged Angus hamburgers van bb quality aan iedereen aanraden, wij vinden dit werkelijk de lekkerste hamburger ooit, dus probeer het eens 👍

Plaatje,
IMG_2954.jpeg


🔥😎
 
Terug
Bovenaan Onderaan