Beef en Steak

gewoon stokbrood

Hoe mooi en lekker kan simpel zijn!! :D
 
Less is more!!! Super!
 
Lekker bordje hoor, schuif maar door!
 
Schuif maar een bordje door
 
Lekker bordje hoor! Hoe was het stokbrood? Mij is het nog nooit gelukt om een goed recept te vinden. Ja het is altijd wel stok en altijd wel brood. Maar nooit zoals dat van de bakker.
 
Ziet er goed uit hoor!! A3aan84, google levine
 
Lekker !
 
jullie hebben gewoon lekker gegeten
 
Heerlijk!!! Staat op mijn to do!!!!! Ergens ver boven aan in de lijst
 
Ziet er prima uit hoor!
 
richard0501 zei:
A3aan84, ik heb het ook 3 keer moeten proberen hoor. the key is langzaam rijzen,  en niets toevoegen van olie of suiker. Deze keer was het redelijk goed gelukt, maar nog niet luchtig genoeg naar mijn zin.  smaak was gewoon goed, en het uiterlijk ook. Al  met al tevreden voor 70 % . (kan beter)

Tip: zorg voor de juiste (brood) bloem. Verder is dit recept wel goed: http://uitdekeukenvanarden.blogspot.nl/2013/08/stokbrood-2.html?m=1
Sommige speciaalzaken en molenwinkels verkopen speciaal hiervoor broodbloem met 'hard brood poeder' erin.
 
Terug
Bovenaan Onderaan