Beef en Steak

Black Smoke Striploin met gerookte béarnaise namaken in een Bastard?

Marlon Brand-Do

Tondelzoeker
Berichten
7
Ik ben dit jaar in Antwerpen geweest en die Striploin met gerookte bearnaise blijft maar in m’n hoofd zitten, en in de bek kleven.

Volgens mij was het een Buenos Aires striploin / entrecote, hot & fast gegrild, maar vooral die gerookte bearnaise erbij was echt een bizar lekkere combinatie.

Ik wil dit thuis op de Bastard namaken.

Wie weet:

  • welk vlees ik nodig heb
  • hoe ik dit hot & fast aanpak
  • welke kerntemp ik moet pakken
  • en hoe ik die gerookte bearnaise zelf maak
Gooi vooral recepten, tips of eigen ervaringen erin.

Merci =^)
 
Qua vlees zou ik gaan voor een mooie dikke entrecote. Qua bereiding de reverse sear methode. Gerookte berneaise is vrij makkelijk: gebruik gerookte boter ipv normale roomboter in het originele Bearnaise-recept. Deze boter kan je zelf roken maar ook kant&klaar kopen bij de sligro of BBQuality etc. Kerntemperatuur is natuurlijk erg persoonlijk. Ik hou zelf van medium-rare en zou voor een kerntemp van ongeveer 52 graden gaan. Maar dat is echt persoonlijke voorkeur!
 
Terug
Bovenaan Onderaan