Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Oké, ik moet mijn eerdere keuze herzien wat betreft het afdak 😅. Ik sta graag in de zon, maar daardoor werd het blad én alles wat erop lag veel te warm. We hadden eerst een zwevende parasol, maar die bleek veel te klein.
Na wat speurwerk zijn we uitgekomen bij een overkapping met kantelbare...
Het HPL lijkt het goed te houden (ook in deze hitte) hierdoor in dezelfde stijl als de keuken nog een hogere kast gemaakt voor onder de overkapping. Onderin kan mooi zooi, bovenop weer een keukenblad van marktplaats geplaatst wat als soort van bar kan dienen.
Ja heb je een punt hoor, het is idd soms even geluk hebben. Als je het goed afwerkt werkt zelf storten ook prima, plus je hebt alle vrijheid om vorm en afmeting te bepalen.
Kijk je hebt de beste hulp bij de bouw, leuk project. Heb je voor het blad ook nagedacht om op marktplaats te zoeken naar een 2e hands keuken blad. Deze zijn vaak beter schoon te houden als zelf gegoten.
Hier 3 soorten pepers, habanero, habnada (het minder scherpe broertje), Fresno en Cherrie tomaatjes. Daarnaast straks nog paar bakken kruiden maar die zet ik vaak wat later. Ik heb een kas om ze in te groeien dus dat gaat vaak wel lekker met de pepers. Ik droog ze en maak er olie of poeder van.
Ik heb een ruime overkapping, dus bij regen kunnen we daar onder staan of zitten. Maar als het mooi weer is, geniet ik er ook van om echt lekker buiten in de zon te staan!
Bedankt :), Nee bewust geen afdak, ja bij vorst moet het water eraf. Dat moet ik toch in de tuin doen. Ik heb het zo gemaakt dat de boiler er met 2 slangetjes makkelijk af te halen en de sifon er ook makkelijk af te halen is.
Een plaatje staal even door de wals halen voor een kromming is hoer niet zo moeilijk. Als je in de buurt woont haal ik het wel een keer door de wals :)
Volgens mij is alles opzich wel bruikbaar, ik zelf heb nu een composiet blad gebruikt. Vriend van mij die bij een groot keukenbedrijf werkt gaf aan dat composiet met vlekken en schoonmaak in de buitenlucht de beste keus was. Dit is ook vrij veel 2e hands te vinden.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.