Beef en Steak

Nette winkel gezocht in Brabant

 
 

Wailer

Stoker
Berichten
392
Beste mensen,

Ik lijk me te gaan mogen oriënteren op een kamado. Mijn Weber Master touch spitsenkoppel hebben hun diensten bewezen, maar ben toch wel toe aan een wissel.

Onlangs in Schijndel de Bastard, KJ en BGE gezien, samen met de vrouw des huizes. Ikzelf prefereer geen Basterd, weet niet exact waarom...wellicht het feit dat zij niet de (moink)ballen hebben om levenslang garantie te geven en het wel nu en dan wat langer lijkt te duren om eventuele garanties af te wikkelen (heb ik hier en daar gelezen).

Dan de kamado Joe...tsja, rood is mijn lievelingskleur! Dus waarom niet..een mooie eyecatcher in de tuin..maar in mijn rechteroor hoorde ik; die kleur past niet in de tuin ;)

Dus ik: ja maar kijk naar die BGE, Die is wel stuk duurder.
'maar groen staat veel beter in de tuin', was het antwoord. Enfin...een stapje dichterbij lijken we te zijn. Zorgvuldig mee omgaan ;)

enfin , nu zou ik graag bij een betrouwbare winkel, met mensen met verstand van kamados,.willen gaan kijken en mogelijk in nabije toekomst kopen.

Weet er een paar in Brabant , maar welke is.nu echt 'hot' om te gaan kijken? Qua meedenken, vriendelijk,.goede service, niet opdringerig etc.

Ik woon in Rosmalen/den bosch, dus best centraal!
 
Altijd moeilijk om dit soort advies te geven. Wat de één opdringerig vindt vindt een ander niet. Denk ook dat het aan je eigen uitstraling ligt, zelf maak ik altijd meteen duidelijk dat ik me alleen kom oriënteren niet om iets te kopen.
Maar zelf zou ik in Brabant naar Basbq gaan, daar wordt ik altijd keurig geholpen.
Prijzen staan vaak vast maar je kan het altijd proberen. Let wel zoveel marge zitten niet op kamado’s.
Natuurlijk is honderd euro eraf leuk, maar zelf heb ik liever goede en betrouwbare service.
 
Wellicht kan je nog wat korting scoren met black friday in september? Geen idee hoe interessant dat is voor een BGE.
Je hebt nu ook die onyx kleur, voor als je die nog niet gezien hebt wellicht spreekt het jullie wel aan 😀

basbq heb ik ook als prettig ervaren ben er wel eens langs gereden om gewoon eens rond te snuffelen en wat accessories te kopen.
 
Heb zelf de kamado gekocht bij BBQ Experience Centre is Roosendaal en ben daar erg tevreden over.

Wat het ook lastig maakt is dat een willekeurige zaak 4 medewerkers kan hebben en met de ene medewerker loopt de communicatie wel goed en de ander komt over als een hork. Terwijl iemand anders juist de hork lekker direct en duidelijk vindt.
 
Dank voor de reacties.

Ja die Onyx had ik gezien...maar ik ben best beetje ouderwets..dan wil ik een authentieke ook ;) maar is wel mooi kleurtje hoor, dat donkere met die groene zweem er in.

Primo zal.ik eens naar kijken, is meer ovaal toch?

En basbq zit op nog geen 30minuten rijden,.top! En black Friday is wel wachten waard. En eens, liever 100eur meer betalen en goede service dan die korting pakken en bij.iemand die naast bbqs ook rvs verkoopt er te weinig mee heeft.
 
De grootste Primo dealer zit ook in Brabant zie ik, met zowaar wat kortingen.

Voor andere liefhebbers:
 
@Ewald was er niet iets aan de hand met Primo?
Dat was een gerucht, dat de EU importeur (Belgium Invest) ermee zou stoppen. Maar Primo zit onder een andere tak ondergebracht namelijk Begium Invest-Almacoa, Belgium Invest was van origine een leverancier van open haarden onderdelen.
Primo is daarbij gekomen, De open haarden afdeling stopt (Belgium Invest) de eigenaar gaat met pensioen.
Almacoa Belgium gaat verder met Primo.
Dat laatste is wel bevestigd door de vertegenwoordiger van Belgium Invest/Almacoa
 
The fire station in Kaatsheuvel hoor ik alleen maar lovende verhalen over
 
Almacoa Belgium gaat verder met Primo.
Dat laatste is wel bevestigd door de vertegenwoordiger van Belgium Invest/Almacoa

Ik ben nog niet zo lang geleden prima geholpen door Belgium Invest-Almacoa met een defecte firebox voor de Primo large, bbq was 15 jaar oud, keurig een nieuwe ontvangen.... en gelijk maar een tweede gekocht ;) Zal m'n setup eens in de "waar staat je bbq" zetten
 
Ik ben nog niet zo lang geleden prima geholpen door Belgium Invest-Almacoa met een defecte firebox voor de Primo large, bbq was 15 jaar oud, keurig een nieuwe ontvangen.... en gelijk maar een tweede gekocht ;) Zal m'n setup eens in de "waar staat je bbq" zetten
Ik ben ook netjes geholpen, in eerste instantie dachten ze dat er alleen een scheurtje in de firebox zat, dan kun je gewoon verder BBQ-en, maar toen ik een foto stuurde met de Box volledig doormidden hebben ze een nieuwe gestuurd, door vakantieperiode heeft dat wel wat langer geduurd maar ik heb hem toch onder garantie ontvangen, van mijn vorige Primo Oval XL (uit 2012) was de box ook al enkele keren gescheurd.
Altijd onder garantie mogen ontvangen, alleen de transportkosten zijn voor eigen rekening, tenzij je hem laat opsturen naar een dealer en daar gaat ophalen dan is het gratis, of zelf ophalen in Belgie natuurlijk.
Door modificaties in het ontwerp zijn de fireboxen nu wel minder gevoelig voor breuk.
De oude Primo doet het nog steeds en staat bij een vriend van mij, ik heb nu de nieuwe uitvoering met onder andere het verbeterde veerscharnier
(uit 2022) Wereld BBQ:love:
 
Inderdaag Basbq.
Maar google eens goed om je heen. Er zijn meerdere vakhandels in het brabantse land.
 
Terug
Bovenaan Onderaan