Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik ga een snelle pullpork maken ik heb 1,7 kg procureur die heb ik in plakken van 1,5 cm gesneden en dit doe ik in de dutchoven met ontbijtspek ui en bqq saus ...ik mis alleen de temperatuur in het recept ...wat zou een goede temperatuur zijn met de indirecte opstelling.
Wat jij wilt gaan maken is geen pulled pork meer maar country style rib of misschien schichtfleisch
Zodra je een procureur voor de bereiding in plakken snijdt kun je het geen pulled pork meer noemen. Als je googled op country style rib dutch oven krijg je een hele rits aan recepten.
Voor schichtfleisch staat hier een aantal op het genootschap:
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.