Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heeft in mijn geval vooral met planning te maken, hoop dat het er niet minder lekker om zal worden.Dat zijn de betere projecten!
Maar 12 dagen ?
Wat is de reden dat je de Flat zo vroeg uit de Brine haalt ?
Ik zelf heb op moment ook een Flat in de Brine liggen volgens recept van Jet.
Maar laat de Flat minimaal 3 weken in de Brine liggen zodat alles door dringt tot in de kern van het vlees.
Ik heb dat recept van Jet nu 2 x gemaakt en 2x laten ontzouten. Deze keer ga ik hem niet ontzouten ( zie draadje van Sander72 https://www.bbqgenootschap.nl/threads/pastrami-we-zijn-onderweg.20056/ ) Dat heeft me er toe aangezet om het eens te proberen om de Pastarami deze keer niet te ontzouten. En het recept van de 1000 eilanden dressing van Dominiqie is jummie bij broodje Pastarami, die vind je ook in dat draadje.
Succes ! En laat dat verrukkelijke stukje Pastarami je goed smaken ! Want het is een feestje voor je smaakpapillen![]()
Dat moet ik de volgende keer ook eens doen Stijn. Ik heb de pastrami tot nu toe alleen maar in een bak laten pekelen volgens recept van Jet.
hier ook vacuum gepekeld. Heb je ook niet zo'n bak in je koelkast staan.Dat moet ik de volgende keer ook eens doen Stijn. Ik heb de pastrami tot nu toe alleen maar in een bak laten pekelen volgens recept van Jet.
Ik heb dit nog nooit eerder in de vacuüm gedaan en dan laten pekelen.
Thnxs voor de tip !
Dat is een leuk draadje Rick! Deze ga ik onthouden voor de eerste volgende keer dat ik weer Pastarami ga makenhier ook vacuum gepekeld. Heb je ook niet zo'n bak in je koelkast staan.
Pastrami, is er iets lekkerderder dan dit? Ik zeg: DOEN!
Beste bbq collega's Hier in huis wordt al jaren de bbq omarmt als verlengstuk van de keuken. Nu is de bbq niet alleen een verlengstuk, maar ook nog eens een uitbreiding. En een hele lekkere!!! Want je kunt er gerechten mee maken, een smaak meegeven, die in de (gemiddelde) keuken onmogelijk...www.bbqgenootschap.nl