Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Zelf een overkapping gebouwd in de tuin en een plaats voor mijn weber en monolith icon voorzien, de vaste buitenkeuken staat nog op de planning 😉
Het rookluik werkt al naar behoren.
Vorige keer pulled pork op mijn Weber gemaakt, nu op de Icon van Monolith. Lekker stabiel kunnen houden, is toch een verschil met mijn weber die wel wat rook verliest aan het deksel. Met zelfgemaakte barbecuesaus smaakt het toch altijd lekker !
@Oerbraaier Bij mij staat de tafel als ik deze niet gebruik in de garage met een tafellaken erop om het bovenblad wat te beschermen als ik er materiaal of iets dergelijks op leg. Maar ik heb al reacties gelezen van mensen die de tafel buiten hebben staan en er hun houtskool in bewaren. Ik...
Ja. Ik ben er nog steeds blij mee. Fijn ruim werkblad, makkelijk zuiver te houden. Door de wielen ook makkelijk te verplaatsen en een ruime kast om alle benodigdheden om mijn vuur aan te maken en mijn rooster te kuisen in op te bergen.
Ik zie hier heel vaak mensen die spullen bij de Hanos kopen. Kan je dat ook als particulier ? Op hun site zie ik dat je een pas moet hebben en dat je deze enkel kan krijgen als je een BTW nummer hebt.
Vandaag bij het barbecue paleis van Ralph De Kok een Monolith Icon mogen gaan afhalen die ik gewonnen had bij zijn giveaway op zijn YouTube kanaal ! Mooi ding!
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.